SK     EN

 Služby 

“Neposkytujeme iba právne poradenstvo, ale hľadáme komplexné riešenia pre váš podnik.”

Špecializujeme sa na právny audit firiem a ich zastupovanie pred súdom. Hoci naša úspešnosť je veľmi dobrá, nie vždy ide len o 100% úspešnosť , ale často o minimalizovanie vzniknutých škôd. Našim klientom posytujeme komplexné právne poradenstvo v oblasti obchodného práva, vrátane daňového konania. Okrem zastupovania pred súdmi a daňovým úradom a tvorby zmlúv zabezpečíme aj registráciu v RPVS, príp. registráciu obchodnej známky či patentu. Zaoberáme sa aj pracovným právom a asistujeme aj pri kúpe a predaji nehnuteľností.

Zastupovanie
pred súdom


Nielenže vás zastúpime v konaní pred súdom, ale poskytneme vám aj celkové právne poradenstvo a vypracovanie potrebných dokumentov.
 

VIAC →

Právny
audit


Dopredu preveríme vášho nového obchodného partnera, aby ste sa vyhli prípadným komplikáciám z nevhodne zvolenej spolupráce..
 
 

VIAC →

Konkurz a
reštrukturalizácia


Dôkladne zanalyzujeme vašu situáciu a poradíme vám. Zastúpime vás pred súdom v konkurze či reštrukturalizácii a postaráme sa o celú agendu s tým súvisiacu.
 

VIAC →

Zmluvné právo
nehnuteľností


Našim klientom poskytujeme komplexné právne poradenstvo a vypracovanie zmlúv aj v oblasti developmentu, investičnej výstavby, greenfield & brown-field projektov.

VIAC →

Pracovné
právo


Adekvátne poradenstvo sa priamo odráža na ekonomických výsledkoch spoločnosti, preto oceníte rady, ktoré umožnia efektívne flexibilne využívanie pracovných síl pri rešpektovaní zákonov vo vašej spoločnosti.

VIAC →

Zastupovanie v
daňovom konaní


Špecializujeme sa na zastupovanie klientov v daňovom konaní. Spolu s komplexným poradenstvom zanalyzujeme transakcie a minimalizujeme daňové riziká.
 
 

VIAC →

Register
partnerov


Zodpovieme Vám, či je potrebné byť registrovaný v RPVS. Vykonáme zápis subjektu do Registra a všetky ostatné činnosti s tým spojené.
 
 
 

VIAC →

Ostatné
služby


Zaoberáme sa tiež právom priemyselného vlastníctva a spormi s poisťovňami. Zastúpime vás v rozhodcovskom konaní a poradíme v oblasti zmeniek a CP. Poskytujeme poradenstvo aj bankám.

VIAC →

Máte záujem o prvotriedne právne služby pre vašu firmu?

Pomôžeme vám vyriešiť právne problémy firmy, vypracovať zmluvy a poskytneme vám kompletné právne poradenstvo. Kontaktujte nás na tomto telefónnom čísle +421 948 376 167 alebo prostredníctvom kontaktného formuláru.