Kariéra

ŠKODA LEGAL s.r.o. rešpektuje tradičné hodnoty advokácie ku ktorým bezpochyby patria vzájomná dôvera jej členov a rešpektovanie dohodnutých pravidiel. Vedúca advokátka Veronika Škodová zabezpečuje odbornú prípravu svojich advokátskych koncipientov, pričom dbá na dlhodobú spoluprácu, a v súlade s advokátskym poriadkom aj na ich profesionálny rast. 

ŠKODA LEGAL s.r.o. spolupracuje s renomovanými advokátmi, exekútormi, správcami konkurzných podstát a ďalšími odborníkmi z oblasti daní, financií, bankovníctva, účtovníctva, marketingu a manažmentu, čo prispieva k odbornej profilácií všetkých členov ŠKODA LEGAL s.r.o..
Práca v advokátskej kancelárií ŠKODA LEGAL s.r.o. vyžaduje veľkú dávku úsilia, energie a snahy každého člena tímu prispieť k úspešnému fungovaniu kancelárie, k spoločnému napredovaniu a zdokonaľovaniu v poskytovaní prvotriednych právnych služieb.

 

ŠKODA LEGAL s.r.o. hľadá ľudí, ktorí:

Čo ponúkame:

Ak máte záujem o prácu podľa vyššie uvedených požiadaviek, spĺňate uvedené kritéria, radi by ste pracovali v advokátskej kancelárii ŠKODA LEGAL s.r.o. a chceli by ste sa o našej kancelárií dozvedieť viac na osobnom pohovore, pošlite nám vaše CV v slovenskom jazyku na adresu ks.0cclage3666ela206bdok0f704s@e04ecif82842fof704e, a my vás budeme kontaktovať. 


Jazyk stránky

sk en de fr

Navigácia