SK     EN

 Zastupovanie v daňovom konaní

"Dobrá právna rada v správny čas vám môže ušetriť nemalé finančné prostriedky."

Zastupujeme firmy a obchodné spoločnosti a boj za spravodlivosť je každodennou súčasťou našej práce. Hájime záujmy našich klientov od orgánov správy daní až po Najvyšší súd SR.

Prišlo vám oznámenie o daňovej kontrole?

Dostali ste oznámenie na daňovú kontrolu? Výsledkom môže byť neuznanie daňovo odpočítateľného výdavku. Daňový úrad vám môže neuznať právo na odpočet dane z príjmov, alebo DPH, následne daň dorubiť, spolu so sankčným úrokom a penálmi. Váš dlh sa tak môže vyšplhať aj na 4-násobok sumy neuznaných výdavkov.

Aby ste predišli nemalým starostiam, je najlepšie kontaktovať nás ešte pred návštevou daňovej kontroly. V tom prípade vás vieme zastúpiť už počas nej a zistiť všetky dôležité fakty potrebné k vyjadreniu pre daňové účely či zastupovanie pred súdom. Pretože ak je vám v daňovom vyrubovacom konaní uvalená daň, takéto rozhodnutie je možné zrušiť iba súdnou cestou a bohužiaľ 90% prípadov končí na súde.

Ako vám vieme pomôcť?

Zastrešíme všetky potrebné úkony v Daňovom konaní:

   zastupovanie v daňových kontrolách, aby sme mali fakty, o ktoré sa môžeme oprieť na súde a využiť všetky vaše práva

   vyjadrenie pre daňové účely

   odvolanie na finančné riaditeľstvo

   zastupovanie na krajskom a najvyššom súde za účelom zrušenia napadnutého rozhodnutia správneho orgánu

Máte záujem o prvotriedne právne služby pre vašu firmu?

Pomôžeme vám vyriešiť právne problémy firmy, vypracovať zmluvy a poskytneme vám kompletné právne poradenstvo. Kontaktujte nás na tomto telefónnom čísle +421 948 376 167 alebo prostredníctvom kontaktného formuláru.