Referencie

Poslaním našej kancelárie je vždy efektívne vyriešiť problémy klientov na základe našich vedomostí a dlhoročných skúseností. Preto na vašich prípadoch vždy pracuje tím skúsených odborníkov z rôznych oblastí, aby sme našli to najlepšie právne riešenie pre vašu firmu. Veríme, že spokojný klient je najlepšou vizitkou advokátskej kancelárie. Prečítajte si skúsenosti našich zákazníkov, s ktorými spolupracujeme už dlhodobo.

Povedali o nás

Sme klientmi tejto advokátskej kancelárie, pretože nám poskytuje efektívne poradenstvo, pričom rovnako efektívne vymáha naše pohľadávky. Na riešenie problému nikdy dlho nečakáme nakoľko majú dobre vyriešenú zastupiteľnosť jednotlivých právnikov.

Roman Legindi
AlfaPro spol. s r.o.

Vždy sa môžem na túto kanceláriu obrátiť, pretože ak mi neporadí v danom momente Michal, tak to vyrieši niekto z kolegov a tento promptný prístup je pre mňa vzácny. Doteraz vyriešili všetko čo som potrebovala a pri ich prístupe a službách som zistila, že aj pri jednoduchých veciach sa môžu skrývať úskalia, ktoré by som bez ich pomoci nedokázala správne identifikovať, vďaka čomu som predišla problémom v budúcnosti.

Hana Koblišková
moja agentúra s.r.o.

Túto kanceláriu odporúčam, pretože veci, ktoré som potreboval boli spravené rýchlo, dobre a za prijateľné ceny.

Igor Axamít
The Alternative Board – Bratislava, JOiNUS s.r.o.

S advokátskou kanceláriou ŠKODA LEGAL s.r.o. som spokojná, pretože nám reálne a jasne vedia zhodnotiť situáciu, dať riešenia a možnosti podľa ktorých sa následne rozhodujeme. Máme dlhodobejšiu úspešnú spoluprácu.

Bc. TINA Redenkovičová RSc.
Butterfly-reality, s.r.o.

S právnymi službami Advokátskej kancelácie ŠKODA LEGAL s.r.o je naša spoločnosť veľmi spokojná. Spolupráca prebieha na vysokej úrovni, o všetkom sme vždy včas a zrozumiteľne informovaní. Ku každému prípadu pristupujú s maximálnym nasadením. Právne služby spoločnosti využívame hlavne v oblasti pracovno-právnych vzťahov. Úspešne za nás zabojovali aj v spore s poisťovňou.

Marián Marcinek
Mr. Jeans s.r.o.

S advokátskou kanceláriou ŠKODA LEGAL s.r.o spolupracujeme od samého začiatku vzniku spoločnosti. A silné právne zázemie, ktoré nám zabezpečujú, nám dáva priestor na kvalitné poskytovanie našich ekonomických služieb.

Ing. Martina Kasanová
Ekonomická Kancelária, s.r.o.

S JUDr.Škodovou spolupracujeme niekoľko rokov, sme jej veľmi vďační, pretože našu spoločnosť doslova zachránila. Má našu 100% dôveru.

Ing. Viliam Gyore
LARIX v.o.s.

Klientmi advokátskej kancelárie sme od jej úplného vzniku. Vďaka veľmi dobrej orientácii v problematike pre nás úspešne riešili spory s poisťovňami aj s orgánmi štátnej správy, prípadne pracovnoprávne spory a okrem iného úspešne dotiahli procesy akvizície. Hoci som mal veľa iných ponúk, nikdy by som túto advokátsku kanceláriu nevymenil.

Pavol Jaško
NAWARA GAS s.r.o.

Advokátska kancelária ŠKODA LEGAL s.r.o. disponuje vysokokvalifikovaným personálom. Už niekoľkokrát nám pomohli v oblasti obchodného, pracovného i občianskeho práva, vedia právnou formou pomôcť s neplatičmi, pri pracovnoprávnych sporoch, ale aj pri problémoch medzi konateľmi a spoločníkmi. Na naše žiadosti reagujú promptne bez ohľadu na to, či ich kontaktujeme osobne, telefonicky alebo e-mailom. Môžeme sa na nich spoľahnúť tiež pri problémoch so štátnymi inštitúciami.

Mgr. Michal Lesay
ZIN s.r.o.

Vďaka našim šikovným právnikom nikdy neuzavrieme rizikový, alebo nevýhodný obchod a naše pohľadávky sú starostlivo strážené.

PaedDr. Mária Škodová, PhD.
Strojbal s.r.o.

ŠKODA LEGAL s.r.o. je absolútne jedinečná advokátska kancelária, kde mi v rámci poskytovania právneho poradenstva dokázali svojou investigatívnou činnosťou zabezpečiť taký dôkazný materiál, ktorý nám priniesol zaručený úspech.

Michal V.
fyzická osoba